Соціально-психологічний факультет > Новини факультету > Сковородинівці разом із освітянами з Білорусі долучилися до вебінару «Інноваційні технології в дошкільній освіті»

У четвер, 25 березня 2021 року, викладачі кафедри психології і педагогіки дошкільної освіти факультету історичної і соціально-психологічної освіти Університету Григорія Сковороди в Переяславі взяли участь у спільному науковому заході в форматі вебінару з представниками кафедри психології і педагогіки Могильовського державного педагогічного університету імені А. О. Кулешова (Білорусь).

З вітальними словами та побажаннями успішної роботи до учасників звернулися завідувач кафедри психології і педагогіки дошкільної освіти, доктор психологічних наук, професор Лариса Калмикова, кандидат педагогічних наук, професор Любов Лохвицька та завідувач кафедри педагогіки дитинства і сім’ї Могильовського державного педагогічного університету імені А. О. Кулешова, кандидат педагогічних наук, доцент Ольга Прокофьева. У прямому ефірі учасники вебінару заслухали доповіді викладачів Могильовського державного педагогічного університету імені А. О. Кулешова та практичних працівників закладів дошкільної освіти м. Могильова, а саме: декана факультету педагогіки і психології дитинства, кандидата педагогічних наук, доцента Ірини Комарової, старшого викладача Ірини Батури, завідуючої ДЗО «Дошкільний центр розвитку №1 м. Могильова» Тетяни Швецової, заступника завідуючого по основній діяльності філіалу кафедри педагогіки дитинства і сім’ї ДЗО «Дошкільний центр розвитку№1 м. Могильова» Лілії Внук; а також представників сковородинівського університету: доктора педагогічних наук, професора Наталії Гавриш, кандидата педагогічних наук, доцента, завідувача лабораторії духовного розвитку особистості Нінель Химич, доктора філософії з спеціальності «Психологія», викладача Юлії Кролівець.

У вебінарі взяли участь викладачі Університету Григорія Сковороди в Переяславі: доктор психологічних наук, доцент Наталія Харченко, кандидат філософських наук, доцент, заступник завідувача кафедри з наукової роботи Тамара Андреєва, кандидат педагогічних наук, доцент Любов Лохвицька, кандидат філософських наук, доцент, заступник декана факультету історичної і соціально-психологічної освіти з наукової роботи Алла Рубан, кандидат педагогічних наук, доцент Світлана Дем’яненко, кандидат педагогічних наук, доцент Олена Борисова, кандидат педагогічних наук, старший викладач, заступник завідувача кафедри з навчальної роботи Інна Мисан, кандидат педагогічних наук, старший викладач Олена Чернякова, викладач Олена Литвишко, викладач Олександр Савчин, викладач Наталія Рудківська.

Учасники вебінару, заслухавши і обговоривши цікаві та змістовні доповіді, прийшли до висновку, що освітяни обох країн зацікавлені в покращенні якості дошкільної освіти. Обмін науковими ідеями та напрацюваннями посилить дружні стосунки та співпрацю і буде продовжений у майбутньому.

Прес-центр кафедри кафедри психології і педагогіки дошкільної освіти