Соціально-психологічний факультет > Анонси факультету > На ІІ Міжнародній науково-практичній онлайн-конференції обговорять актуальні проблеми теорії та практики психосинтезу

Запрошуємо взяти участь в ІІ Міжнародній науково-практичній онлайн-конференції «Психосинтез: актуальні проблеми теорії та практики», яка відбудеться 19 квітня 2021 року на платформі ZOOM. У конференції братимуть участь провідні вчені та фахівці з України, Норвегії, Німеччини, Росії, США та Південної Кореї.

Тематичні напрями роботи конференції:

• Міжнародний та вітчизняний досвід становлення та розвитку психосинтезу
  • Психосинтез в медико-психологічній допомозі та психотерапії
  • Психосинтез в освіті та психолого-педагогічній практиці
  • Психологічні інновації та міждисциплінарні дослідження в психосинтезі

Мови конференції: українська (офіційна), англійська, російська

Участь у конференції здійснюється за попередньою реєстрацією з видачею електронного сертифікату.

Вартість організаційного внеску становить 200 грн. і включає оплату паралельного перекладу англомовних доповідей.

Із більш детальною інформацією щодо цього заходу Ви зможете ознайомитися у програмі конференції (https://bit.ly/2OaikJQ ).

Контактний телефон: +38 (063) 057-85-20 (Єгор Кучеренко)

Електронна пошта конференції: ua_pp@ukr.net

Прес-центр кафедри психології