Соціально-психологічний факультет > Анонси факультету > «Голодомор в Україні 1932-1933 рр.: постгеноцидний синдром» – анонсовано круглий стіл від кафедри історії і культури України та спеціальних історичних дисциплін та НІЕЗ «Переяслав»

За сприяння та активної підтримки кафедри історії і культури України та спеціальних історичних дисциплін факультету історичної та соціально-психологічної освіти Університету Григорія Сковороди в Переяславі та НІЕЗ «Переяслав» 25 листопада 2022 року розгорнеться робота круглого столу з нагоди вшанування пам’яті жертв Голодомору: «Голодомор в Україні 1932-1933 рр.: постгеноцидний синдром». За результатами проведення буде опубліковано електронний збірник.

За повідомленням організаторів термін подання матеріалів до 24 листопада включно – робота зібрання розгорнеться наступного дня.

Робочі мови: українська, англійська.

Повідомляється, що для участі у круглому столі необхідно заповнити заявку на участь за посиланням на https://forms.gle/D774b7Z9dina7FTW6 та прикріпити файли наукової роботи та фото квитанції про оплату на електронну пошту istorii222@gmail.com. Дана інформація буде надіслана в автоматичному режимі на електронну скриньку istorii222@gmail.com.

Вимоги до оформлення наукових публікацій:

Набір тексту  виконується у редакторі Microsoft Word у форматі “doc” або “rtf”: шрифт – Times New Roman; розмір кегля – 14; міжстроковий інтервал – 1,5; розміри: абзацу – 1,25 см; поля верхнього, нижнього і лівого та правого – 2,0 см; переноси не застосовувати. Рекомендований обсяг наукової публікації – 2-12 сторінок. У тексті допускається включення таблиць і рисунків. Відповідальність за висвітлений матеріал у науковій роботі несуть автори. Рукопис не підлягає додатковому редагуванню, тому він має бути оригінальним і ретельно підготовлений.

Зразок оформлення наукової публікації

НАЗВА НАУКОВОЇ РОБОТИ

ПІБ автора (повністю), науковий ступінь, вчене звання,

Місце роботи або навчання

Текст наукової роботи.

Посилання на джерела у квадратних дужках по тексту [1, с. 259], бібліографічний список у кінці тексту в алфавітному порядку.

Джерела та література:

Вартість публікації 50 гривень. Оплата надсилається на картковий рахунок:

Університет Григорія Сковороди в Переяславі

р/р UA 978201720313211002201003726

банк ДКСУ м. Київ

ЄДРПОУ 04543387

МФО 820172

Призначення платежу: за участь у круглому столі.

Контакти оргкомітету:

Електронна адреса:istorii222@gmail.com.