Соціально-психологічний факультет > Анонси кафедри психології і педагогіки дошкільної освіти > «Інноваційні технології в дошкільній освіті-2023»: кафедра психології і педагогіки дошкільної освіти запрошує до участі у конференції

За повідомленням організаторів, метою конференції стане обговорення актуальних проблем розробки та впровадження інноваційних технологій розвитку, виховання і навчання в системі дошкільної освіти в контексті сучасних суспільних трансформацій та євроінтеграційних процесів, презентація доробку передових технологій, виокремлення сучасних тенденцій у реалізації інноваційних технологій в дошкільній освіті на всіх її рівнях.

Тематичні напрями роботи конференції:

1. Світовий досвід створення новацій та впровадження інновацій в дошкільній освіті.
  2. Інноваційні технології в психології розвитку дитини дошкільного віку.
  3. Інноваційні технології психолінгвістичного розвитку дитини дошкільного віку.
  4. Інноваційні технології в дошкільній педагогіці (виховання і навчання дошкільника).
  5. Інноваційні технології методик дошкільної освіти.
  6. Інноваційні технології підготовки педагогічних фахівців дошкільного профілю в умовах зміни освітньої парадигми ЗВО.
  7. Інноваційні технології підвищення кваліфікації працівників дошкільної освіти.
  8. Інноваційні технології та їх реалізація в умовах інтеграції України в європейський освітній простір.
  9. Інноваційні управлінські технології та технології менеджменту в системі дошкільної освіти.
  10. Інноваційні технології реалізації перспективності і наступності між дошкільною і початковою освітою.

Більше інформації знайдете за посиланням: https://preschool-conference.com

Заявку учасника оформити через Google.

Телефони для довідок щодо участі в конференції:

Калмикова Лариса Олександрівна, доктор психологічних наук, професор, завідувач кафедри – 0937566090 (загальні питання організації конференції);

Кролівець Юлія Віталіївна, PhD у галузі психології, викладач кафедри психології і педагогіки дошкільної освіти – 093-625-49-52 (з питань реєстрації та надсилання пакету документів для участі в конференції);

Андреєва Тамара Титівна, кандидат філософських наук, доцент – 099-257-08-89 (з питань подання рукописів до збірника матеріалів конференції);

Лохвицька Любов Василівна, кандидат педагогічних наук, доцент – 063-680-66-56 (з питань подання рукописів до наукового журналу);

Харченко Наталія Валентинівна, доктор психологічних наук, професор – 0635919217 (з питань подання рукописів до наукового журналу);

Єпіфанова Світлана Павлівна – ст. лаборант кафедри – 093-010-83-84

Пресцентр кафедри психології і педагогіки дошкільної освіти