Соціально-психологічний факультет > Анонси факультету > Наприкінці квітня відбудеться ХІІ Всеукраїнська конференція молодих вчених – обговорюватимуть перспективи розвитку сучасної психології

27-28 квітня 2023 року в онлайн форматі з використанням інформативно-комунікаційної платформи Microsoft Teams відбудеться ХІІ Всеукраїнська науково-практична конференція молодих вчених «Перспективи розвитку сучасної психології».

Для кожного учасника взяти участь у конференції – це можливість:

• побути в колі однодумців та науково-практичній спільноті;
  • набути досвід публічної презентації власних наукових доробок;
  • опублікувати матеріали емпіричних досліджень у збірнику наукових праць;
  • розширити репертуар прикладних технік і підходів у роботі з клієнтами;
  • отримати сертифікат учасника конференції на 0,4 кредити ECTS.

Метою конференції є пошук рішень актуальних проблем сучасної психологічної науки, налагодження співпраці між різними ученими і практиками, обмін дослідницьким досвідом і результатами наукових пошуків, напрацювання та презентація інноваційних ефективних психотехнологій.

Зареєструватися для участі у конференції можна за посиланням до 16 квітня 2023 року.

Регламент роботи конференції:

27 квітня – з 10:00 до 15:00 (пленарне засідання, робота секцій)

28 квітня – з 10:00 до 15:00 (майстер-класи, дискусійні студії)

Програма заходу нині в розробці. Офіційні мови конференції: українська, англійська.

Основні напрями роботи конференції:

• Концептуальні питання сучасної психології.
  • Актуальні проблеми психології розвитку.
  • Психологія соціальних комунікацій та групової взаємодії.
  • Основні напрями в роботі психолога в реаліях сьогодення.
  • Специфіка роботи психолога в екстремальних та кризових ситуаціях.
  • Робота психолога в умовах війни.
  • Активізація психологічних ресурсів особистості в умовах соціальних викликів.

Формати участі:

• Участь в якості учасника без підтверджувальних документів – безкоштовно.
  • Участь в роботі конференції: програма, сертифікат – 100 грн.
  • Участь в роботі конференції: програма, сертифікат, публікація тез в електронному форматі збірника – 150 грн. (+ 50 друкований).
  • Участь в роботі конференції: програма, сертифікат, публікація статті в електронному форматі збірника – 200 грн. (+ 75 друкований).

У рамках роботи конференції видається збірник наукових праць «Перспективи розвитку сучасної психології» (Випуск 12) який розміщується в репозитарії Університету Григорія Сковороди в Переяславі та індексується в Google Scholar.

За матеріалами конференцій буде видано збірник тез з метою апробації наукових досліджень та практичних доробок учасників конференції.

Інформаційний лист з умовами публікаціїза посиланням.

Контакти:

Телефон: +38 063 479 45 75 – Леонід Ніколаєв

Електронна пошта: psychology.uhsp@gmail.com

Адреса: Київська обл., м. Переяслав, вул. Сухомлинського, 30, ауд. 320 (кафедра психології) Університет Григорія Сковороди в Переяславі

Організаційний комітет конференції