Соціально-психологічний факультет > Анонси факультету > У квітні долучайтеся до XIII Всеукраїнської науково-практичної конференції «Формування професіоналізму фахівця: виклики сьогодення»

21-22 квітня 2023 року відбудеться XIII Всеукраїнська науково-практична конференція «Формування професіоналізму фахівця: виклики сьогодення».

Напрями роботи конференції:

1. Проблеми та перспективи професійної підготовки фахівців соціальної сфери.
  2. Світовий і вітчизняний досвід професійної підготовки фахівців.
  3. Актуальні вектори модернізаційних процесів вітчизняної професійної освіти.
  4. Проблеми соціалізації особистості в контексті ціннісно-сенсових трансформацій соціуму.
  5. Соціальна робота фахівця в умовах сучасних суспільно-економічних викликів.
  6. Віртуальне освітнє середовище в системі формування професіоналізму фахівця.
  7. Актуальні проблеми соціально-психологічного супроводу освітнього процесу в закладах освіти.

Чекаємо на Ваші матеріали до 20 квітня 2023 року на електронну скриньку professionalizm.sozrob23@gmail.com.

Телефони для довідок щодо участі в конференції:

+38 (063) 455-37-00 (Viber, Telegram) – Ліана Вікторівна Яценко, кандидат педагогічних наук, доцент

+38 (097) 567-49-61 (Viber, Telegram) – Олена Миколаївна Литвишко, кандидат педагогічних наук, старший викладач

З умовами участі в конференції та іншою більш детальною інформацією можна ознайомитися в інформаційному листі.

Оргкомітет конференції