Соціально-психологічний факультет > Анонси кафедри психології і педагогіки дошкільної освіти > Не пропусти: 6 квітня в УГСП відбудеться День відкритих дверей спеціальності 012 Дошкільна освіта

У четвер, 6 квітня 2023 року в Університеті Григорія Сковороди в Переяславі відбудеться День відкритих дверей спеціальності 012 Дошкільна освіта. Долучитися можна як наживо, так і онлайн.

Ділимося з вами розкладом заходу:

– о 12:00 ми проінформуємо тебе щодо того, як вступити на ОР «Бакалар» ОП «Дошкільна освіта» з дипломом молодшого спеціаліста та бакалавра;

– о 14:00 запрошуємо майбутніх абітурієнтів на базі загальної середньої освіти, щоб повідомити реальні умови вступу на бюджетну та контрактну форми навчання для здобування ОР «Бакалавр» ОП «Дошкільна освіта»;

– о 16:00 розкажемо про особливості вступу на ОР «Магістр» терміном на 1,5 роки (освітньо-професійна програма) та 2 роки (освітньо-наукова програма).

Зустрічі в онлайн-форматі відбудуться за посиланням.

Бажаючих бути присутніми наживо, чекаємо за адресою: Київська область, м. Переяслав, вул. Сухомлинського, 30, корпус №1, каб. 210.

Якщо хочеш здобути найшляхетнішу сучасну професію, долучайся до дружньої студентської спільноти здобувачів Освітніх програм «Дошкільна освіта» Університету Григорія Сковороди в Переяславі.

Пресцентр кафедри психології і педагогіки дошкільної освіти