Соціально-психологічний факультет > Анонси факультету > В УГСП вперше відбудеться Всеукраїнська конференція «Соціально-антропологічна наука: гуманітарні виміри і цивілізаційні виклики»

30-31 травня 2023 року об 11:00 у конференц-залі імені Василя Сухомлинського Університеті Григорія Сковороди в Переяславі відбудеться І Всеукраїнська науково-практична конференція «Соціально-антропологічна наука: гуманітарні виміри і цивілізаційні виклики». Захід проходитиме в змішаному форматі з використанням платформи Microsoft Teams.

До участі в конференції запрошуються провідні вчені, викладачі закладів вищої освіти, співробітники наукових та науково-дослідних організацій та установ, здобувачі вищої освіти усіх рівнів та представники громадських організацій.

Долучитися до конференції можна за допомогою платформи Microsoft Teams.

Конференція проходитиме у таких наукових напрямах:

1. Новітні цивілізаційні виклики і гуманістичні тенденції розвитку соціально-антропологічної теорії.
  2. Війна як антицивілізаційне і антигуманітарне явище сучасного світу.
  3. Основні напрями і специфіка сучасного людинознавства.
  4. Стан соціально-антропологічних досліджень в Україні.
  5. Зарубіжні і вітчизняні школи та напрями соціальної антропології.
  6. Цивілізаційна теорія розвитку суспільства та її гуманітарні виміри.
  7. Проблеми типологізації суспільств і цивілізацій.
  8. Соціально-антропологічні виміри футурологічних концепцій майбутнього.
  9. Місце і роль соціальної антропології в навчальному процесі.

Матеріали конференції будуть опубліковані у збірнику наукових праць «HUMANITARIUM».

Учасникам конференції будуть надані сертифікати учасника (12 годин, 0,4 кредита ЄКТС).

Для участі у роботі конференції необхідно надіслати матеріали доповіді та відомості про автора (ПІБ автора (авторів), науковий ступінь, вчене звання, посада, місце роботи або навчання, номер телефону) на адресу: philosophic.department@ukr.net з позначкою «На конференцію».

Кінцевий термін подачі заяв і статей – 26 травня 2023 року (включно).

З вимогами до оформлення статей, реквізитами для оплати організаційного внеску та іншими деталями можна ознайомитися в інформаційному листі.

Пресцентр кафедри філософії і соціальної антропології імені професора І. П. Стогнія