Соціально-психологічний факультет > Анонси кафедри психології і педагогіки дошкільної освіти > Духовно-моральне виховання дітей і молоді в сучасному освітньому просторі: у червні вітчизняний та зарубіжний досвід розглянуть на міжнародній конференції в УГСП

Кафедра психології і педагогіки дошкільної освіти факультету історичної та соціально-психологічної освіти, лабораторія духовного розвитку особистості Університету Григорія Сковороди в Переяславі запрошує усіх охочих науковців і студентів взяти участь у Міжнародній науково-практичній конференції «Духовно-моральне виховання дітей і молоді в сучасному освітньому просторі: вітчизняний та зарубіжний досвід». Вона відбудеться 22-23 червня 2023 року.

Серед напрямів роботи конференції:

• Формування української національної ідентичності в процесі духовно-морального виховання дітей та молоді.
  • Духовно-моральне виховання у закладах дошкільної освіти.
  • Духовно-моральне виховання у закладах загальної середньої освіти.
  • Міжнародний досвід духовно-морального вихованні дітей та молоді.
  • Роль та місце закладів вищої освіти в системі духовно-морального виховання майбутніх фахівців.

Більш детальну інформацію щодо умов та деталей участі в науковому зібранні знайдете в інформаційному листі.

Зауважимо, що матеріали для участі надсилали не пізніше ніж 5 червня 2023 року на електронну скриньку: l.duhovnosti@gmail.com.

Інформаційний лист.

Телефони для довідок щодо участі в конференції:

+ 38 (066) 255-52-46 Химич Нінель Євгенівна, кандидат пед. наук, доцент, завідувач лабораторії духовного розвитку особистості (Viber)

+ 38 (097) 567-49-61 – Литвишко Олена Миколаївна, кандидат пед. наук, старший викладач (Viber, Telegram)

Пресцентр кафедри психології і педагогіки дошкільної освіти