Соціально-психологічний факультет > Анонси кафедри освітології та педагогічної інноватики > В УГСП відбудеться XІ Міжнародна науково-практична конференція «Сучасна освіта: стратегії та технології навчання молоді і дорослих»: коли та як стати її учасником

У період з 7 по 8 березня 2024 року за ініціативи кафедри освітології та педагогічної інноватики соціально-психологічного факультету в Університеті Григорія Сковороди в Переяславі, у форматі очних зустрічей, відбудеться XІ Міжнародна науково-практична конференція «Сучасна освіта: стратегії та технології навчання молоді і дорослих».

Серед основних тематичних напрямів роботи конференції:

• Освіта України в умовах воєнного стану: основні виклики та тенденції, особливості впровадження інноваційних технологій навчання.
  • Проблема менталітету і ментальності: сучасні підходи до розвитку національної ідентичності української молоді в закладах освіти.
  • Технологічні засади професійної підготовки майбутніх фахівців у закладах вищої освіти.
  • Інтеграція теоретичної та практичної підготовки здобувачів ЗЗСО у контексті розбудови Нової української школи.
  • Нові стратегії підготовки молоді та дорослих до освіти впродовж життя.
  • Закордонний досвід професійної підготовки педагогічних кадрів.
  • Соціальна складова сталого розвитку: стратегії та технології впливу на фізичне і громадське здоров’я молоді та дорослих.

Повідомляється, що матеріали конференції будуть розміщені на web-сторінці та у збірнику наукових праць конференції «Сучасна освіта: стратегії та технології навчання молоді і дорослих».

Початок роботи конференції: 7 березня 2024 року о 10.00 годині.

Закінчення роботи конференції: 8 березня 2024 року о 17.00 годині.

Робочі мови конференції: українська та англійська.

Кінцевий термін подачі статей25 лютого 2024 року (включно).

За повідомленням організаторів усі учасники конференції гарантовано отримають сертифікати (12 годин, 0,4 кредита ЄКТС).

Координатори конференції:

0(99)-335-64-99 – доктор педагогічних наук, професор Наталія Онищенко,

0(97)-926-23-17 –- кандидат філологічних наук, доцент Лариса Ткаченко,

0(93)-508-62-35 – кандидат педагогічних наук, доцент Юлія Багно,

а також кандидат педагогічних наук Олена Солодовник та доктор педагогічних наук, професор Ольга Шапран.

Адреса оргкомітету: Кафедра освітології та педагогічної інноватики, вул. Сухомлинського, 30, м. Переяслав, Київська область, 08401. E-mail: phdpu_pedagogika206@ukr.net

Підкреслимо, що частину коштів у розмірі 25% від організаційного внеску конференції буде перераховано на потреби ЗСУ.

Більше деталей знайдете у інформаційному листі.

Запрошуємо науково-педагогічних працівників, докторантів, аспірантів, здобувачів вищої освіти та усіх охочих, які зацікавлені у розвитку сучасної української освіти, долучитися до активного обговорення результатів роботи XІ Міжнародної науково-практичної конференції «Сучасна освіта: стратегії та технології навчання молоді і дорослих». Бажаємо всім плідної роботи, конструктивного діалогу, нових вагомих здобутків!

Пресцентр кафедри освітології та педагогічної інноватики