Представники кафедри психології і педагогіки дошкільної освіти поліпшили свої знання у рамках тренінгу під назвою «PROEXPERT»

Учора, 8 лютого 2024 року, у місті Київ пройшов «PROEXPERT» тренінг, до якого приєдналися представники кафедри психології і педагогіки дошкільної освіти соціально-психологічного факультету Університету Григорія Сковороди в Переяславі, зокрема  кандидат педагогічних наук, доцент Інна Мисан, доктор філософії зі спеціальності «Психологія» Юлія Кролівець, здобувачка ІІІ-го курсу спеціальності 012 Дошкільна освіта Альона Усик, а також вихователі ЗДО №9 «Сонечко» м. Переяслав Ніна Коженець, Світлана Палатна, Тетяна Сідало та вихователька ЗДО №7 «Любавонька» м. Переяслава Тамара Панферова.

Повідомляється, що учасники тренінгу мали можливість пройти практичну інтеграцію в систему Mr.Leader «Освіта і піклування / Education & Care», а також долучитись до закритої спільноти Mr.Leader Proexpert, отримавши статус практикуючого професійного експерта з надання освітніх послуг.

За повідомленням представників кафедри основні аспекти тренінгу включали вивчення освітньої стратегії програми освіти дітей раннього та дошкільного віку, моніторинг освітнього розвитку дитини за допомогою «Mr.Leader Scanbook», використання онлайн-платформи «Mr.Leader Day» та інших продуктів бренду.

На завершення зустрічі учасники задекларували готовність до подальшої співпраці з командою бренду Mr.Leader та підкреслили важливість своєї місії у вихованні та освіті дітей дошкільного віку, як майбутнього інтелектуального і духовного потенціалу нашої країни.

Представники Університету Григорія Сковороди визнали цю подію не лише джерелом нових знань, але й потужним стимулом для подальшого розвитку та впровадження сучасних педагогічних підходів у роботу з дітьми дошкільного віку. Зазначена співпраця з брендом Mr.Leader відкриває нові можливості для інновацій у сфері освіти та сприяє створенню ефективних стратегій виховання, що відповідають вимогам сучасного освітнього середовища.

Важливим результатом участі стало укладання угоди про подальшу співпрацю з командою Mr.Leader та підтримку учасників спільноти Mr.Leader Proexpert. Цей крок об’єднує експертні знання та практичний досвід, спрямований на спільну мету – вдосконалення якості дошкільної освіти та формування гармонійного розвитку маленьких особистостей.

Університет Григорія Сковороди продовжує йти вперед, дбаючи про високий рівень педагогічної майстерності та розвиток освітнього простору в Україні.

Пресцентр кафедри психології і педагогіки дошкільної освіти