Соціально-психологічний факультет > Анонси кафедри психології і педагогіки дошкільної освіти > «Інноваційні технології в дошкільній освіті-2024»: на базі УГСП пройде Міжнародно науково-практична конференція, як долучитися

Кафедра психології і педагогіки дошкільної освіти соціально-психологічного факультету Університету Григорія Сковороди в Переяславі запрошує до участі у Міжнародній науково-практичній конференції «Інноваційні технології в дошкільній освіті-2024».

За повідомленням організаторів, метою конференції стане обговорення актуальних проблем розробки та впровадження інноваційних технологій розвитку, виховання і навчання в системі дошкільної освіти в контексті сучасних суспільних трансформацій та євроінтеграційних процесів, презентація доробку передових технологій, виокремлення сучасних тенденцій у реалізації інноваційних технологій в дошкільній освіті на всіх її рівнях.

Серед тематичних напрямів роботи конференції:

• Світовий досвід створення новацій та впровадження інновацій в дошкільній освіті.
  • Інноваційні технології в психології розвитку дитини дошкільного віку.
  • Інноваційні технології психолінгвістичного розвитку дитини дошкільного віку.
  • Інноваційні технології в дошкільній педагогіці (виховання і навчання дошкільника).
  • Інноваційні технології методик дошкільної освіти.
  • Інноваційні технології підготовки педагогічних фахівців дошкільного профілю в умовах зміни освітньої парадигми ЗВО.
  • Інноваційні технології підвищення кваліфікації працівників дошкільної освіти.
  • Інноваційні технології та їх реалізація в умовах інтеграції України в європейський освітній простір.
  • Інноваційні управлінські технології та технології менеджменту в системі дошкільної освіти.
  • Інноваційні технології реалізації перспективності і наступності між дошкільною і початковою освітою.

Зареєструватись можна за посиланням: https://bit.ly/3wnZGUs

Координатори конференції:

+38093-756-60-90 – доктор психологічних наук, професор, завідувач кафедри Лариса Калмикова (загальні питання організації конференції);

+38093-625-49-52 – PhD у галузі психології, викладач кафедри психології і педагогіки дошкільної освіти Юлія Кролівець (з питань реєстрації та надсилання пакету документів для участі в конференції);

+38099-257-08-89 – кандидат філософських наук, доцент Тамара Андреєва (з питань подання рукописів до збірника матеріалів конференції);

+38063-680-66-56 – кандидат педагогічних наук, доцент Любов Лохвицька (з питань подання рукописів до наукового журналу);

+38063-591-92-17 – доктор психологічних наук, професор Наталія Харченко (з питань подання рукописів до наукового журналу);

+38093-010-83-84 – ст. лаборант кафедри Світлана Єпіфанова

Більше інформації про конференцію можна знайти за посиланням.

Запрошуємо всіх зацікавлених приєднатися до Міжнародної науково-практичної конференції «Інноваційні технології в дошкільній освіті-2024». Бажаємо плідної співпраці, насичених дискусій та важливих висновків, які сприятимуть розвитку дошкільної освіти та інноваційних підходів у цій галузі. Долучайтеся та долучайте свій внесок до обговорення ключових аспектів сучасної дошкільної освіти!

Пресцентр кафедри психології і педагогіки дошкільної освіти