Соціально-психологічний факультет > Анонси кафедри соціальної педагогіки і соціальної роботи > XIV Всеукраїнська науково-практична конференція «Формування професіоналізму фахівця: виклики сьогодення»: коли відбудеться і як стати її учасником

З 19 по 20 квітня 2024 року, в дистанційному онлайн-форматі, за співініціативи кафедри соціальної педагогіки і соціальної роботи соціально-психологічного факультету Університету Григорія Сковороди в Переяславі відбудеться XIV Всеукраїнська науково-практична конференція «Формування професіоналізму фахівця: виклики сьогодення».  Розповідаємо, як стати її учасником.

Напрями роботи:

1. 1. Проблеми та перспективи професійної підготовки фахівців соціальної сфери.
  2. Світовий і вітчизняний досвід професійної підготовки фахівців.
  3. Актуальні вектори модернізаційних процесів вітчизняної професійної освіти.
  4. Проблеми соціалізації особистості в контексті ціннісно-сенсових трансформацій соціуму.
  5. Соціальна робота фахівця в умовах сучасних суспільно-економічних викликів.
  6. Віртуальне освітнє середовище в системі формування професіоналізму фахівця.
  7. Актуальні проблеми соціально-психологічного супроводу освітнього процесу в закладах освіти.

Задля участі в конференції необхідно до 20 квітня 2024 року:

• надіслати на електронну скриньку sozrob23@gmail.com тези доповіді та заявку у файлах із розширенням *.doc (*.docx), названі прізвищем автора, а також скановану копію чи фотокопію квитанції про сплату організаційного.
  • зробити організаційний внесок за участь у роботі конференції (редакційне редагування, публікація тез в електронному збірнику матеріалів конференції та електронний сертифікат учасника) – 200 грн, за реквізитами:

Університет Григорія Сковороди в Переяславі
08401, Київська область,
м. Переяслав, вул. Сухомлинського, 30
р/р UA978201720313211002201003726
банк ДКСУ м. Київ
ЄДРПОУ 04543387
МФО 820172
Призначення платежу: «за конференцію «Формування професіоналізму фахівця: виклики сьогодення» (платник).

Більше деталей знайдете у Інформаційному листі, а за додатковою інформацією звертайтеся, будь ласка, до контактних осіб оргкомітету конференції: +3 8 097 567 49 61; +3 8 063 710 51 69 ­– старший викладач Олена Литвишко, +3 8 097 132 83 25 – Оксана Музика.

Адреса оргкомітету: вул. Сухомлинського, 30, к. 319, м. Переяслав, 08400 Університет Григорія Сковороди в Переяславі, кафедра соціальної педагогіки і соціальної роботи. Електронна адреса: professionalizm.sozrob23@gmail.com.

Запрошуємо всіх охочих долучитися до цього захоплюючого заходу, який обіцяє бути не лише плідним з погляду знань, а й надзвичайно цікавим і корисним досвідом для всіх учасників.

Пресцентр кафедри соціальної педагогіки і соціальної роботи