Соціально-психологічний факультет > Анонси кафедри психології > Кафедра психології запрошує науковців, дослідників та фахівці в галузі психології до написання колективної монографії «Активізація психологічних ресурсів особистості у різних умовах соціалізації»: як долучитися

Кафедра психології соціально-психологічного факультету Університету Григорія Сковороди в Переяславі запрошує науковців, фахівців, викладачів, аспірантів долучитись до написання колективної монографії «Активізація психологічних ресурсів особистості у різних умовах соціалізації». Розповідаємо, як долучитися.

Повідомляється, що мета написання наукової колективної монографії полягає в поглибленні теоретичних засад та розробці практичних рекомендацій щодо виявлення, розкриття та активізації психологічних ресурсів особистості в процесі соціалізації в різних умовах, оприлюдненні результатів науково-дослідницьких робіт та акумуляція знань задля вдосконалення підготовки фахівців психологічних спеціальностей, а також підвищенні ефективності психологічної підтримки особистості в сучасному суспільстві.

«Ми прагнемо об’єднати зусилля провідних експертів для ґрунтовного дослідження та всебічного аналізу проблематики розкриття й активізації психологічних ресурсів особистості в процесі соціалізації в різноманітних контекстах. Також хочемо створити фундаментальну науково-практичну роботу, яка стане цінним внеском у розвиток сучасної психологічної науки та практики», – зазначають організатори.

Монографія охоплює широкий спектр питань, а саме:

• Теоретико-методологічні засади дослідження психологічних ресурсів особистості;
  • Особливості розвитку та активізації психологічних ресурсів на різних вікових етапах;
  • Роль психологічних ресурсів у процесі адаптації та інтеграції особистості в нові соціальні умови;
  • Вплив сімейного, освітнього, професійного та інших середовищ на формування й активізацію психологічних ресурсів;
  • Методи та технології діагностики, розвитку та активізації психологічних ресурсів особистості;
  • Прикладні аспекти використання психологічних ресурсів у практиці психологічної допомоги та супроводу.

Як долучитися? Для участі у написанні монографії потрібно до 30 квітня 2024 року: надіслати свої матеріали обсягом від 12 до 24 сторінок на електронну адресу: psychology.monograf@gmail.com

Зазначимо, що участь є безкоштовною. Кожен автор отримає електронний примірник колективної монографії. За бажанням можна буде замовити додаткові друковані примірники за собівартістю.

Монографія видаватиметься з присвоєнням УДК та ISBN, що забезпечить її входження до наукометричних баз. Заплановано розсилку примірників монографії до провідних бібліотек та наукових установ України.

Запрошуємо всіх науковців, викладачів, аспірантів, практичних психологів та всіх, хто займається дослідженнями й практичною роботою у сфері психологічних ресурсів особистості, приєднатися до цього важливого наукового проєкту. Ваші наукові розвідки, теоретичні узагальнення, емпіричні дослідження та практичний досвід стануть цінним внеском у створенні цієї унікальної праці.

З детальними вимогами до оформлення матеріалів можете ознайомитись за посиланням.

За додатковою інформацією звертайтеся, будь ласка, до контактних осіб оргкомітету: +38 063 479 45 75 (Леонід Ніколаєв) Електронна адреса: psychology.monograf@gmail.com. Адреса організаційного комітету: Київська обл., м. Переяслав, вул. Сухомлинського, 30, ауд. 320 (кафедра психології) Університет Григорія Сковороди в Переяславі

Скористайтеся можливістю долучитися до колективу, поділитися своїми здобутками та ідеями з колегами, а також збагатити свій дослідницький доробок публікацією у вагомому науковому виданні!

Пресцентр кафедри психології