Вітаємо з Днем Народження Олену Олексіївну Зубко

Соціально-психологічний факультет > Вітання > Вітаємо з Днем Народження Олену Олексіївну Зубко

Професорсько-викладацький та студентський склади, соціоісторичний факультет, зокрема, кафедра соціальної педагогіки і соціальної роботи щиро вітають з Днем Народження старшого лаборанта кафедри соціальної педагогіки і соціальної роботи Олену Олексіївну Зубко!

Шановна Олено Олексіївно!

Прийміть наші сердечні вітання з Днем народження! Нехай доля буде до Вас привітною, життєва дорога буде вдалою і на ній зустрічаються вірні друзі та колеги! Бажаємо міцного здоров’я, успіху, щастя, здійснення всіх мрій та задумів, творчої наснаги та достатку! Зичимо Вам від сонця – тепла, від людей – добра, від друзів – щирості, від кохання – вірності !

Ваш соціоісторичний факультет