З Днем народження, Руслано Михайлівно Потапенко!

Соціально-психологічний факультет > Вітання > З Днем народження, Руслано Михайлівно Потапенко!

14 березня 2019 року свій день народження зустрічає викладач кафедри історії та культури України університету Руслана Михайлівна Потапенко.

Руслано Михайлівно!

Професорсько-викладацький та студентський колективи соціоісторичного факультету ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди» сердечно вітає Вас з днем народження!

Від душі зичимо Вам побільше яскравих емоцій і незабутніх вражень. Нехай в голові паморочиться від любові, а земля йде з-під ніг від щастя. Хай Вас завжди зігрівають теплі слова близьких і рідних, колег та студентів, а Ваше серце ніколи не торкається тінь розчарувань.

Бажаємо, аби у Вашому житті було більше посмішок і позитиву. Живіть, мрійте, любіть, світіться, насолоджуйтеся та дивуйтеся. Справжнього Вам жіночого щастя!

З повагою соціоісторичний факультет