Букет весняних вітань для Ярослави Зіновіївни Василькевич з нагоди Ювілею

Соціально-психологічний факультет > Вітання > Букет весняних вітань для Ярослави Зіновіївни Василькевич з нагоди Ювілею

Професорсько-викладацький та студентський колективи ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди» надсилають свої найщиріші вітання з нагоди Ювілею кандидата психологічних наук, доцента Ярослави Зіновіївни Василькевич.

Дорога Ярославо Зіновіївно!

У цей день і на повсякчас зичимо Вам бути щасливою, коханою, життєрадісною. Нехай мрії здійснюються, а кожен день дарує щирі посмішки, улюблені квіти, яскраві барви натхнення та приємні зустрічі з близькими. Здоров’я та лише найкращих сподівань для Вашого доброго жіночого серця.

Хочемо, щоб у Вашому серці розквітала весна, щоб на душі щебетали птахи, щоб долею перед Вами стелилися стежки благополуччя, щоб життям для Вас малювалися картини любові та щастя.

Хай кожен день буде сповнений гарним настроєм, душевними зустрічами і плідною працею. Щастя і радощів у домівку, здоров’я і злагоди родині, натхнення і творчості.

З повагою Ваші колеги та студенти