Вітання з нагоди Дня народження викладача Наталії Федорівни Юхименко

Соціально-психологічний факультет > Вітання > Вітання з нагоди Дня народження викладача Наталії Федорівни Юхименко

2 квітня 2019 року свій день народження відзначає невтомний мислитель сучасності, чудовий викладач-філософ, кандидат філософських наук, доцент кафедри філософії соціоісторичного факультету ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди» Наталія Федорівна Юхименко.

Дорога Наталіє Федорівно!

Від імені професорсько-викладацького та студентського колективів нашого університету бажаємо Вам високих польотів душі, вдалого пошуку відповідей на питання розуму і серця, поваги і розуміння людей, благополуччя і достатку в домі, прекрасного настрою і матерії щастя в житті.

Зичимо цікавих роздумів і вірних висновків, різнобічних міркувань і світлих ідей, багатих тем і особистих досягнень у діяльності, неповторності у всіх аспектах Вашого життєвого шляху і удачі та здоров’я на ньому.

Ваші колеги та студенти