Вітання з нагоди ювілею Вікторії Олександрівни Грукач

Соціально-психологічний факультет > Вітання > Вітання з нагоди ювілею Вікторії Олександрівни Грукач

Сьогодні, 10 квітня 2019 року, педагогічний та студентський колективи ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди» щиро вітають з ювілеєм кандидата юридичних наук, доцента соціоісторичного факультету Грукач Вікторію Олександрівну.

Дорога Вікторіє Олександрівно!

Прийміть наші щирі вітання з нагоди Вашого ювілейного дня народження та побажання міцного здоров’я, яскравих емоцій і незабутніх вражень. Нехай у Вашому домі завжди панують спокій, затишок і гармонія. Зичимо поваги від колег, безліч посмішок, впевненості у завтрашньому дні, приголомшливого успіху та всіх земних благ, якими Всевишній може нагородити жінку.

Залишайтеся чудовим майстром своєї справи та успішним діячем. Нехай чесніть і справедливість будуть Вашим девізом, а любов та натхнення наповнюють кожен Ваш день ще багато років.

Від щирого серця професорсько-викладацький та студентський колективи університету