Слова вітань з нагоди Дня народження линуть Олександру Михайловичу Савчину

Соціально-психологічний факультет > Новини факультету > Слова вітань з нагоди Дня народження линуть Олександру Михайловичу Савчину

Сьогодні, 26 липня 2019 року, День народження святкує викладач кафедри психології і педагогіки дошкільної освіти ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди» Олександр Михайлович Савчин.

Шановний Олександре Михайловичу!

Бажаємо, щоб життя було по вінця наповнене щастям і любов’ю. Нехай щодень здійснюються найзаповітніші мрії, а душу завжди зігріває радість від яскравих моментів і позитивних вражень. Зичимо, щоб Ваша хата була наповнена сміхом, приязню і добром!

Хай буде багато друзів у вашій оселі, поряд здорові та щасливі рідні й близькі, а в серці живе радість і натхнення! Мудрість та терпіння допомагають долати життєві перешкоди, а на шляху зустрічаються лише доброзичливі люди! Нехай повниться життя щасливими подіями й моментами, не буде в ньому перешкод і бід, а панує лише мир і добробут.

З повагою, професорсько-викладацький та студентський колективи університету