Вітання з ювілеєм линуть Валентині Михайлівні Оржеховській

Соціально-психологічний факультет > Новини факультету > Вітання з ювілеєм линуть Валентині Михайлівні Оржеховській

Сьогодні, 19 серпня 2019 року, ювілей святкує доктор педагогічних наук, професор кафедри соціальної педагогіки і соціальної роботи ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди» Валентина Михайлівна Оржеховська.

Шановна Валентино Михайлівно!

Від душі зичимо Вам цікавих фактів й неймовірних відкриттів, добрих знаків і прекрасних ідей, безсумнівної удачі і великих цілей, безмежної радості і благополучної діяльності. Бажаємо Вам не знати втоми від роботи і отримувати бажане від життя. Нехай людська шана буде подякою Вам за плідну працю, чуйність, уміння творити добро!

Хай доля збагачує Вас життєвою мудрістю, енергією, натхненням та радістю сьогодення. Нехай роки залишають тільки світлі спогади, а Господь дарує ще багато щасливих літ, сповнених радості, добра й надії!

З повагою, професорсько-викладацький та студентський колективи університету